konvice 2l EVORA nerez ČRV
Kód: MA-369084
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice 2 l, EVORA, nerez ČRV. objem: 2 l materiál: nerezová oceli 201 síla materiálu: 0,33 mm dno: 18/0 držadlo: bakelit, černý Konvice nerezová EVORA na vaření vody je nedílnou součástí každé domácnosti. Konvice je opatřena zvukovou signalizací varu vody - zabudovaná píšťalka ohlásí dosažení bodu varu. Konvici lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8590419043627 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,51 kg |
| Objem přepravní: | 7,7615 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
