konvice 2l SOLERA NEW nerez
Kód: MA-369083
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice SOLERA NEW 2 l na vaření vody je nedílnou součástí každé domácnosti. objem: 2 l materiál: nerez ocel 201 síla materiálu: 0,33 mm materiál dno: nerez 18/0 materiál držadlo: bakelit černý Konvice je vhodná na všechny typy sporáků včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8591022383230 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,53 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 2 l |
| Objem přepravní: | 8,1225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Typ nádoby: | varná konvice |
| Výška přepravní: | 22,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
