konvice DOBLO 0,28l skl. dvoustěnná
Kód: MA-267184
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice DOBLO 0,28 l, skleněná, dvoustěnná. objem: 0,28 l materiál: sklo Skleněná čajová konvička DOBLO, o max. objemu 280 ml, je vhodná pro podávání studených i teplých nápojů, ale především pro louhování sypkých čajů. Praktický louhovač lze vyjmout pro snadné čištění a spolu s konvičkou jsou vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8591022603796 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,16 kg |
| Objem přepravní: | 1,3 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
