konvice FROM 1,3l skl.se sítkem, víčko PH, rukojeť skl.
Kód: MA-337308
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8593419382956 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,532 kg |
| Objem přepravní: | 4,08 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
