konvice JANA 0,6l víčko skl., rukojeť skl.
Kód: MA-200751
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 0,6 l materiál: varné sklo sklo odolné vůči teplotám od – 40°C do + 150 °C Konvice na čaj JANA z varného skla v elegantním celoskleněném provedení. Ke konvici lze dokoupit skleněné sítko, které je vhodné na přípravu sypaného čaje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8593419300516 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 11,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,305 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 0,6 l |
| Objem přepravní: | 2,415 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Typ nádoby: | varná konvice |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
