konvice KIRSTY 0,75l skl.se sítkem, víčko PH, rukojeť skl.
Kód: MA-337236
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice KIRSTY o objemu 750 ml je skleněná konvice s filtrem, vhodná pro přípravu různých čajů, kávy, ale také domácích limonád. Odolnost skla do 100 st. C. Dno konvice je o rozměru 9,5 x 9,5 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022505441 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 2,6325 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
