konvice KIRSTY 1,1l skl.se sítkem, víčko PH, rukojeť skl.
Kód: MA-266136
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice KIRSTY 1,1 l, se sítkem, víčko PH. objem: 1,1 l výška: 13 cm rozměry dna: 10,5 x 10,5 cm materiál: sklo, kov, plast Hranatá skleněná konvice s filtrem KIRSTY 1,1 l. Skleněná konvice KIRSTY s filtrem je vhodná pro přípravu různých čajů, kávy, ale také domácích limonád. Odolnost skla do 100 st. C. myčka: ne mikrovlnka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591022505458 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Objem přepravní: | 3,84 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
