konvice MARTA 1,5l víčko skl., rukojeť skl.
Kód: MA-200191
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 1,5 l materiál: varné sklo sklo odolné teplotám od – 40°C do + 150 °C Konvice na čaj MARTA z varného skla v elegantním celoskleněném provedení. Ke konvici lze dokoupit skleněné sítko, které je vhodné na přípravu sypaného čaje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8593419326950 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 16,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,51 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 1,5 l |
| Objem přepravní: | 5,053125 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 17,5 cm |
| Typ nádoby: | varná konvice |
| Výška přepravní: | 17,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
