konvice MATURA 1,5l skl.se sítkem, víčko PH, rukojeť PH
Kód: MA-200256
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice MATURA 1,5 l, skl. se sítkem, víčko PH, rukojeť PH. objem: 1,5 l materiál: plast, varné sklo sklo odolné teplotám od – 40°C do + 150 °C Ideální konvice na čaj, vhodná na elektrický a plynový sporák s rozptylovačem plamene. Je vyrobena z kvalitního a tepelně odolného borosilikátového skla SIMAX. Její údržba je velice snadná - lze mýt v myčce. Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech. Výrobky z hlediska zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti při používání podléhají dozoru státních kontrolních orgánů České republiky. Vyrobeno ze skloviny bez obsahu kadmia a olova. Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Myjte jemnými mycími prostředky, které sklo nepoškrábou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8593419327582 |
| Hloubka přepravní: | 18,1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,52625 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 5,602131 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 18,1 cm |
| Výška přepravní: | 17,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
