konvice na čaj 1l ROSE keramická
Kód: MA-287404
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice na čaj 1 l, ROSE, keramická. objem: 1 l materiál: keramika Konvice ROSE s krásným květinovým vzorem se hodí k podávání kávy nebo čaje při všedních i svátečních příležitostech. Konvice je vhodná do mikrovlnné trouby i myčky. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8591022612460 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem přepravní: | 3,12 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
