konvice na kávu CLARA 1l sklo+PH
Kód: MA-325213
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice na kávu CLARA 1 l, sklo + PH. mteriál: sklo + nerez 18/8 objem: 1 l Sklo je určeno pro horké nápoje - sklo není varné! Konvice na kávu CLARA je skleněná konvice s plastovými doplňky v černé barvě a filtračním pístem z nerezové oceli.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8591022240700 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,48 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 1 l |
| Objem přepravní: | 4,014 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Typ nádoby: | french press |
| Výška přepravní: | 22,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
