konvice na kávu CONNIE 1l sklo+nerez
Kód: MA-325214
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice na kávu CONNIE 1 l sklo + nerez. maeriál: borosilikátové sklo + nerez 18/8 objem: 1 l výška konvice včetně víčka: 20,2 cm Konvice na kávu CONNIE je skleněná konvice s filtračním pístem z nerezové oceli. Sklo konvice je určeno na horké nápoje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8591022304341 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,498 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 1 l |
| Objem přepravní: | 3,311 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Typ nádoby: | french press |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
