konvice na kávu LAVENDER 1l sklo+PH BÍ
Kód: MA-337237
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čajová konvice Marble 1000 ml OK, skleněná konvice s plastovými doplňky, odolnost skla do 100 st. C (sklo není varné).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8591022474303 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,65 kg |
| Objem přepravní: | 4,225 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
