konvice na kávu WAVE 0,35l sklo+nerez+PH
Kód: MA-369658
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Skleněná konvice na kávu WAVE. objem: 0,35 l materiál: sklo, nerez, plast Konvice je vybavena filtračním pístem z nerezové oceli (nerez 18/8), jehož stlačením je dosaženo dokonalého oddělení kávové sedliny. Sklo konvice je určeno na horké nápoje do 100 st. CDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022450925 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,285 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 0,35 l |
| Objem přepravní: | 2,4 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Typ nádoby: | french press |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
