konvice na kávu WAVE 1,0l sklo+nerez+PH
Kód: MA-369660
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Skleněná konvice na kávu WAVE. objem: 1 l materiál: sklo, nerez, plast Konvice je vybavena filtračním pístem z nerezové oceli (nerez 18/8), jehož stlačením je dosaženo dokonalého oddělení kávové sedliny. Sklo konvice je určeno na horké nápoje do 100 st. CDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 8591022450949 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,58 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 1 l |
| Objem přepravní: | 4,7775 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Typ nádoby: | frenchpress |
| Výška přepravní: | 24,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
