konvice na mléko 1,7l nerez
Kód: MA-282149
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice na mléko 1,7 l, nerez. objem: 1,7 l materiál: nerez ocel - konvice na mléko je ideálním řešením při nákupu čerstvého mléka z automatu nebo farmy - díky uchu připevněném na konvici donesete mléko pohodlně až domů - konvice se dá samozřejmě využít i na přenášení polévky, na sběr borůvek či rybízuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8590419282057 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,3 kg |
| Objem: | 2000 ml |
| Objem přepravní: | 2,299 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 19 cm |
| Zařazení - jídelna: | Konvice a karafy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
