konvice na mléko 2,8l nerez
Kód: MA-282155
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice na mléko 2,8 l, nerez. objem: 2,8 l materiál: nerez ocel - konvice na mléko je ideálním řešením při nákupu čerstvého mléka z automatu nebo farmy - díky uchu připevněném na konvici donesete mléko pohodlně až domů - lonvice se dá samozřejmé využít i na přenášení polévky, na sběr borůvek či rybízuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| EAN: | 8590419282033 |
| Barva: | nerezová |
| Celkový objem: | 3,5 l |
| Druh boxu: | termoboxy |
| Hloubka přepravní: | 13,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,8 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 4,0095 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 13,5 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
