konvice NESSI 1,45l víčko PH, rukojeť PH
Kód: MA-287406
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice NESSIE 1,45 l je skleněná konvice s plastovými doplňky, odolnost skla do 100 st. C (sklo není varné), barevná provedení - šedá a bordó.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591022606506 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Objem přepravní: | 4,403 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 18,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
