konvice pr.18cm 1,7l CAPUCCINO
Kód: MA-201144
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čajník pr. 18 cm, 1,7 l, CAPUCCINO. průměr: 18 cm objem: 1,7 l barva: capuccino Nádobí v designu Capuccino je stálicí na českém trhu a jistě potěší milovníky klasiky, kteří upřednostňují decentní vzhled nádobí před nádobí s výrazným dekorováním. Na venkovní straně nádobí Capuccino je použita líbivá kombinace béžového a hnědého smaltu s postupným přechodem mezi oběma zmíněnými barvami. Uvnitř tohoto nádobí je nanesen vysoce odolný hnědý smalt, jež je mnohem odolnější proti zašpinění, než povrchy světlejších barev.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.49 kg |
| EAN: | 8600034175587 |
| Barva: | béžová |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,49 kg |
| Indukční ohřev: | ano |
| Materiál: | smalt |
| Objem: | 1,7 l |
| Objem přepravní: | 9,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Typ nádoby: | varná konvice |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
