konvice pr.19cm 2,2l POPPY
Kód: MA-369731
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice pr. 19 cm 2,2 l POPPY. objem: 2,2 litru Smaltovaná konvice pískací 2,2 l POPPY je vyrobena z ocelového plátu s 2vrstvým smaltovaným nástřikem. Má plastové držadlo barevně laděné do designu konvice, snímatelnou píšťalu a dno opatřeno piktogramy o použití konvice.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 8591022492024 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,978 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 7,942 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Typ nádoby: | varná konvice |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
