konvice pr.20cm 2l PUNTÍK ČRV
Kód: MA-201021
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 2 l průměr: 20 cm červený puntík Smaltovaná konvice na přípravu teplých nápojů pro každodenní použití v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8600034020511 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 21,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2 kg |
| Materiál: | smalt |
| Objem: | 2 l |
| Objem přepravní: | 11,325125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24,5 cm |
| Typ nádoby: | varná konvice |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
