konvice pr.22,5cm 3l MAGNOLIA
Kód: MA-369732
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice pr. 22,5 cm 3 l MAGNOLIA. objem: 3 litru Pro krásný začátek dne. Smaltovaná konvice s romantickým dekorem magnolie vám zpříjemní každou ranní kávu či čaj. Navíc bude krásným dekoračním prvkem vaší kuchyně. Konvice je vhodná na všechny typy ohřevu, včetně indukce. Součástí je píšťalka, která oznamuje, že voda dosáhla bodu varu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8591022492109 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,046 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 10,648 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Typ nádoby: | varná konvice |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
