konvice pr.22,5cm 3l ROMANTIC RIDE
Kód: MA-369729
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvice pr. 22,5 cm 3 l ROMANTIC RIDE. objem: 3 litry Smaltovaná konvice pískací je vyrobena z ocelového plátu s 2vrstvým smaltovaným nástřikem a dekorem. Má plastové držadlo barevně laděné do designu konvice, snímatelnou píšťalu a dno opatřeno piktogramy o použití konvice.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 8591022491942 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,12 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 11,638 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Typ nádoby: | varná konvice |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
