konvice SVATAVA 1,5l skl.se sítkem, víčko PH, rukojeť PH
Kód: MA-200291
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 1,5 l materiál: plast, varné sklo Skleněná konvice na čaj v elegantním celoskleněném provedení. Konvice se dá bezvadně využít například pro přípravu sypaného čaje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8593419327568 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 16,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,53 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 1,5 l |
| Objem přepravní: | 3,96 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Typ nádoby: | varná konvice |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
