konvice SVATAVA 1,7l víčko PH, rukojeť PH
Kód: MA-200311
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 1,7 l materiál: plast, varné sklo sklo odolné teplotám od – 40°C do + 150 °C Konvice na čaj SVATAVA z varného skla v elegantním celoskleněném provedení. Ke konvici lze dokoupit skleněné sítko, které je vhodné na přípravu sypaného čaje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8593419301148 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,405 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 1,7 l |
| Objem přepravní: | 6,2 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Typ nádoby: | varná konvice |
| Výška přepravní: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
