konvička 360ml + šálek 330ml LAVENDER keramika
Kód: MA-325813
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvička 360 ml + šálek 330 ml, LAVENDER, keramika. objem: - konvička 360 ml - šálek 330 ml materiál: keramika barva: bílá, fialová poklička Konvička se šálkem LAVENDER jsou vyrobené z keramiky. Bílá glazura s dekorem levandule, fialové víčko konvice.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 8591022334966 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,58 kg |
| Objem přepravní: | 2,976 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
