konvička na mléko 145ml nerez
Kód: MA-369785
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Nerezová konvička na mléko. výška: 6 cm průměr: 6 cm objem: 145 mlDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022232422 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,065 kg |
| Objem: | 145 l |
| Objem přepravní: | 0,42 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
