konvička + šálek a podšálek keramika BÍ 3 díly
Kód: MA-369602
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Konvička + šálek a podšálek, keramika BÍ, 3 díly. objem konvička: 400 ml objem: šálek: 220 ml materiál: keramika barva: bílá Čajová sada WHITE je vyrobena z keramiky v bílé glazuře. Objem konvice je 400 ml a objem šálku 220 ml. Konvici se šálkem je možné mýt v myčce na nádobí, ale pro zachování dokonalého vzhledu, doporučujeme umývat ručně. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8591022313701 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,85 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 4,284 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Typ nádoby: | servírovací konvice |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
