kořenka 120ml hran.s uzávěrem skl.
Kód: MA-292191
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kořenka 120 ml, hranatá, s uzávěrem, skleněná. objem: 120 ml materiál: sklo Skleněná kořenka AROMI se skleněným víčkem. Praktický pomocník při vaření je zároveň vhodným dekoračním doplňkem každé kuchyně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591570000603 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,174 kg |
| Objem přepravní: | 0,342 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
