kořenka 140ml, sklo/kov, mix dekorů
Kód: MA-386435
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kořenka 140 ml, sklo / kov, mix dekorů. objem: 140 ml rozměry (v. x pr.): 11 x 5 cm materiál: sklo / kov mix dekorů: "salt", "pepper" 12 ks v displeji Skleněná kořenka s černým kovovým víčkem a držákem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8719987590818 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,147 kg |
| Objem přepravní: | 0,275 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
