kořenka 150ml hran.s uzávěrem skl.
Kód: MA-292181
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kořenka 150 ml, hranatá, s uzávěrem, skleněná. objem: 150 ml materiál: sklo Skleněná kořenka AROMI se skleněným víčkem. Praktický pomocník při vaření je zároveň vhodným dekoračním doplňkem každé kuchyně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591570000597 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,209 kg |
| Objem přepravní: | 0,4392 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 12,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
