kořenka AKCENT skl.+kov.(12ks) s otoč.stojánkem nerez
Kód: MA-267209
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kořenka AKCENT skl. + kov. (12 ks), s otočným stojánkem nerez. rozměry jedné kořenky s víčkem: 4,4 x 9,5 cm objem jedné kořenky: 85 ml rozměry stojanu: materiál: sklo, kov, plast sada kořenek Akcent obsahuje: 12 x skleněná kořenka s plastovým víčkem 1 x otočný nerezový stojánek 21 x 23 cm Sada kořenek AKCENT obsahuje 12 skleněných kořenek s plastovým víčkem. Praktický otočný stojan je vyroben z nerezové oceli a plastu. Vhodné do myčky na nádobí (bez víčka).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.86 kg |
| EAN: | 8591022586068 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,86 kg |
| Objem přepravní: | 9,4 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
