kořenka ALTIMA skl.+PH (16ks) se stojánkem PH
Kód: MA-287740
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kořenka ALTIMA sklo + PH (16 ks) se stojánkem PH. sada obsahuje: - 1 x plastový ABS stojan - 16 x kořenka objem: 95 ml materiál: sklo, plastové víčko Sada kořenek ALTIMA v plastovém ABS stojánku. Kořenky mají všestranné využití a to na základě víčka, které je opatřeno 3 různými otvory - jemný, hrubý, univerzální. Kořenky jsou vhodné na jemně mleté, ale i hrubší druhy koření a stejně tak jsou ideální pro koření typu hřebíček a celý pepř. Do myčky lze dát pouze skleněnou část kořenek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8591022547205 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,2 kg |
| Objem přepravní: | 10,53 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 19,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
