kořenka BARRIL skl.+PH (6ks) s otočným stojánkem PH
Kód: MA-287739
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kořenka BARRIL sklo + PH (6 ks) s otočným stojánkem PH. sada obsahuje: - 1 x plastový ABS otočný stojan - 6 x kořenka objem: 120 ml materiál: sklo, silikonové těsnění, plastové víčko Sada skleněných kořenek BARRIL v otočném stojánku. Kořenky mají všestranné využití a to na základě víčka, které je opatřeno 3 různými otvory - jemný, hrubý, univerzální. Kořenky jsou vhodné na jemně mleté, ale i hrubší druhy koření a stejně tak jsou ideální pro koření typu hřebíček a celý pepř. Do myčky lze dát pouze skleněná část kořenek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 8591022586006 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,08 kg |
| Objem přepravní: | 4,736 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 18,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
