kořenka BRILLANTE skl.+dřev.(12ks) s otoč.stojánkem dřev.
Kód: MA-268260
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kořenka BRILLANTE skl. + dřev. (12 ks), s otočným stojánkem dřev. rozměry včetně 12 ks kořenek: 22 x 22 x 14,5 cm materiál: gumovník, sklo sada kořenek Brillante obsahuje: 12 x kořenka skleněná s dřevěnými víčky z gumovníkového dřeva 1 x otočný dřevěný podstavec 20 x 20 x 14,5 cm Podstavec je vyrobený z gumovníkové dřeva. Gumovník je prvotřídní přírodní ušlechtilé tvrdé dřevo, které nepohlcuje pachy a nevsakuje tekutiny. Nemá tendenci vlnit se a praskat. Je jedním z nejvíce ekologicky nezávadných druhů dřeva.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.09 kg |
| EAN: | 8591022412862 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,09 kg |
| Objem přepravní: | 10,8045 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 24,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
