kořenka BRILLANTE skl.+dřev.(16ks) s otoč.stojánkem dřev.
Kód: MA-267207
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kořenka BRILLANTE skl. + dřev. (16 ks) s otočným stojánkem dřev. sada kořenek Brillante obsahuje: 16 x skleněná kořenka s plastovým víčkem a chromovou povrchovou úpravou 1 x otočný dřevěný podstavec o rozměrech 16,5 x 16,5 x 30,3 cm Podstavec je vyrobený z gumovníkového dřeva. Gumovník je prvotřídní přírodní ušlechtilé tvrdé dřevo, které nepohlcuje pachy a nevsakuje tekutiny. Nemá tendenci vlnit se a praskat. Je jedním z nejvíce ekologicky nezávadných druhů dřeva.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.35 kg |
| EAN: | 8591022412855 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,347 kg |
| Objem přepravní: | 11,191 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 31 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
