kořenka sklo/PH (16ks) CULINARIA Black + stojánek nerez/dřevo
Kód: MA-287741
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada kořenek CULINARIA Black obsahuje 16 skleněných kořenek s plastovým víčkem. Praktický otočný stojan je vyroben z nerezové oceli a bambusového dřeva. Kořenky jsou vhodné do myčky na nádobí (bez víčka). Rozměry jedné kořenky: 4,4 x 9,5 cm s víčkem. Objem jedné kořenky: 90 ml. Rozměry stojanu: 17 x 26 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8591022604250 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,5 kg |
| Objem přepravní: | 8,748 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
