koš dětský na hračky 40x50cm, sklád.s úchyty, textil.mix dekorů
Kód: MA-386142
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš dětský na hračky 40 x 50 cm, skládací s úchyty, textilní, mix dekorů. průměr: 40 cm výška: 50 cm materiál: textil mix dětských motivů Skládací látkový koš s úchyty na ukládání věcí v domácnosti - hraček, špinavého prádla, atd.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8719202917437 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 49 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,321 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 8,428 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 43 cm |
| Určení nábytku: | dětský pokoj |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
