koš dětský sada 2díl.(22cm,30cm), polyester, mix dekorů
Kód: MA-386476
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dětský koš ZVÍŘÁTKA, sada 2díl. (22 cm, 30 cm), polyester, mix motivů. sada obsahuje 2 koše rozměry: 22 x 22 x 22 cm (S),30 x 29,6 x 29,6 cm (L) materiál: 100% polyester s vnitřním povlakem, plstěná ouška barva: bílá mix 3 motivů Koše s motivem zvířátek jsou vhodné na ukládání věcí v domácnosti - hračky, špinavé prádlo atd.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8719987243028 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 29,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,198 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 26,2848 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 29,6 cm |
| Určení nábytku: | dětský pokoj |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
