koš na čisté prádlo 53x34,5x22,5cm PH ŠE
Kód: MA-226923
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na čisté prádlo 53 x 34,5 x 22,5 cm, PH ŠE. rozměry: 53 x 34,5 x 22,5 cm materiál: plast barva: šedá Obdélníkový koš na čisté prádlo je praktický pomocník v každé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4052396099669 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 34,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 41,14125 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 53 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 22,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
