koš na čisté prádlo 54xx36x25cm PH BÍ
Kód: MA-327153
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na čisté prádlo vám pomůže udržet pořádek a čistotu a zároveň si vzhledem ke svému rozměru poradí i s velkou kupou prádla. Dvě boční držadla zajístí, že se vám bude koš snadno nosit 35 lDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 8590419115058 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,805 kg |
| Objem přepravní: | 48,6 dm3 |
| Šířka přepravní: | 54 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
