koš na čisté prádlo 65x28,5x45cm PH mix barev
Kód: MA-287411
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na čisté prádlo 65 x 28,5 x 45 cm, PH mix barev. rozměry: 65 x 28,5 x 45 cm objem: 49 l materiál: plast mix barev: tyrkysová, fialová, šedá Koš na prádlo jehož tvar je uzpůsoben tvaru těla pro lepší nošení. Madla jsou měkká s protiskluzovým povrchem pro snadnější manipulaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.29 kg |
| EAN: | 4052396036398 |
| Hloubka přepravní: | 64 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,29 kg |
| Objem přepravní: | 75,264 dm3 |
| Šířka přepravní: | 42 cm |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
