koš na čisté prádlo 67x45x27cm PH mix barev
Kód: MA-302011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na čisté prádlo 67 x 45 x 27 cm, PH mix barev. rozměry: 67 x 45 x 27 cm materiál: plast mix barev: bílá, hnědá, šedý granit Tento umělohmotný koš není určený pouze na čisté prádlo, můžete ho využívat například na hračky Vašich dětí, na míče určené pro cvičení a další ...Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.13 kg |
| EAN: | 8590855000413 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 67 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 1,13 kg |
| Koupelna typ: | Koš na prádlo |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 86,296 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 46 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
