koš na čisté prádlo s uchy 60x40x25cm PH ANTR
Kód: MA-387241
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na čisté prádlo 60 x 40 x 25 cm, s uchy, PH ANTR. rozměry: 60 x 40 x 25 cm objem: 35 l materiál: plast, 100% recyklovaný materiál barva: antracitová Koš na čisté prádlo je velmi praktický pomocník do každé domácnosti. Má moderní design, je vyrobený ze 100% recyklovaného materiálu. Otvory ve výpletu zajišťují cirkulaci vzduchu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8720573387842 |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,9 kg |
| Objem přepravní: | 64,32 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 26,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
