koš na čisté prádlo VICTOR 59x39x25cm PH VINTAGE
Kód: MA-270221
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na čisté prádlo VICTOR 59 x 39 x 25 cm PH VINTAGE. rozměry: 59 x 39 x 25 cm objem: 50 l matriál: plast Plastový koš na čisté prádlo VICTOR. Koš má postranní úchyty a specifický design pro zajištění vzdušnosti prádla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 3253920048172 |
| Hloubka: | 59 cm |
| Hloubka přepravní: | 59 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,696 kg |
| Koš na prádlo: | Na čisté |
| Koupelna typ: | Koš na prádlo |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 50 l |
| Objem přepravní: | 55,4246 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Šířka přepravní: | 24,4 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Výška přepravní: | 38,5 cm |
| Zařazení - koupelnové doplňky: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
