koš na papír kulatý pr.29cm v.31,5cm PH ČER
Kód: MA-226953
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na papír kulatý pr. 29 cm, v. 31,5 cm, PH ČER. průměr: 29 cm výška: 31,5 cm materiál: plast barva: černá Plastový odpadkový koš na papír. Praktický do každé kanceláře i domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 4001515085564 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,28 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 26,071 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 31 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
