koš na papír kulatý pr.30cm v.30cm PH ČER
Kód: MA-270012
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kulatý koš, který se hodí zejména do kanceláří a pracoven, na papír a standardní kancelářský odpad. Průměr: 30 cm Výška: 30 cm Materiál: plast Barva: černáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 3253921832480 |
| Barva: | černá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,216 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 27 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Typ odpadkového koše: | klasický |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
