koš na pleny 48x38x19cm PH mix barev
Kód: MA-225131
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na pleny 48 x 38 x 19 cm PH mix barev. rozměry: 48 x 38 x 19 cm materiál: plast mix barev: bílá, bílý granit, růžová, hnědá, zelená, modrá, fialová, červená, oranžová, žlutá, béžový granit, šedá, lila Tento umělohmotný koš nemusí být výhradně používán jen na plenky, ale je vhodný i pro cokoli jiného. Koš můžete používat na čisté i špinavé prádlo, na hračky, na různé dětské hry či knížky atd.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8590221211009 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,55 kg |
| Koupelna typ: | Koš na prádlo |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 37,345 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 48,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 38,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
