koš na špinavé prádlo 58l 47,5x36x57,5cm PH MO
Kód: MA-226919
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na špinavé prádlo 58 l, 47,5 x 36 x 57,5 cm, PH MO. objem: 58 l rozměry: 47,5 x 36 x 57,5 cm materiál: plast barva: modrá Koš na špinavé prádlo je nepostradatelnou součastí každé domácnosti. Větrací otvory zajišťují cirkulaci vzduchu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4052396099690 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 98,325 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 47,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 57,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
