koš na špinavé prádlo 60l PH BÍ
Kód: MA-327155
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš 60l je vyroben z plastu, který zaručuje odolnost a dlouhou životnost. Dá se zakrýt víkem, zásluhou čehož zůstane vše ukryté a koš bude působit estetičtějším dojmem. Praktická rukojeť se bude hodit, kdykoliv budete potřebovat koš přemístit.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590419115072 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,197 kg |
| Objem přepravní: | 2,431 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
